משפחת בלו

רוית המדהימה,

רוית, כמו שאת יודעת ומכירה אני אמא לשלוש בנות מקסימות ודי גדולות יש לציין , הלידה הזו לידה רביעית, לידה שלא היתה במכוון.

ורצה השם ויצא בן קראתי לו בשם איתי.

הבחירה מי יהיה לצידי היתה בחירה חשובה וקשה .

לא היתה לי ההתלבטות בדולה הייתי החלטית לגמרי , ידעתי כי אני מכניסה אדם זר בחוויה אינטימית ורגשית כל-כך, מצד שני, אדם אובייקטיבי שיכולה לעזור לי המון.

את הדולה הראשונה שהתקשרתי וישר ידעתי שיש קליק והולכים על זה.

במפגש הראשון שלנו כבר מהרגע הראשון שראיתי אותך ידעתי שאיתך אני ילך עד הסוף, הכימיה הייתה מדהימה הרגשתי כאילו אנחנו חברות שנים ,נפרדנו מהפגישה וידעתי שאת הכי מתאימה לי, הרגשתי ביטחון (מה שלא היה לי) וחוסר דאגה לקראת הלידה הקרבה, הייתי במצב רגשי מאוד קשה עזרת לי להתמודד גם בזה ועל זה אני אודה לך גם בהזדמנות זו . תמיד ידעת להרגיע , לייעץ ולתמוך (לא רק בנושא הלידה). המגע, היחס האישי והחם במהלך כל הלידה, העידוד ללא הפסקה, תמיד ידעת להיות שם כשצריך, ביום שהצירים התחילו ידעת איך להדריך בטלפון ותוך כדי להתארגן למפגש הלידה שלנו גם בשעות הקטנות של הלילה ,ידעת להגיע בזמן, בזכותך הלידה בבה"ח הייתה קצרה ולא מתמשכת שעות.

ידעת לעשות עיסויים במקומות שצריך דאגת לתת לי מים אחרי כל ציר ושתצלמי אותי ברגע המרגש ביותר (אגב אחלה תמונות לא פספסת אף רגע , אה.... רגע.... פיספסת תמונה איתך ביחד , ועצוב לי על כך, אבל אל דאגה אנחנו נמצא רגע להצטלם יחד, זה יבוא אני מבטיחה)

הליווי בהתאוששות היה מדהים, מכל ארבעת הלידות שעברתי, הכי נהנתי מהלידה הזו , הבנתי כי עם יש איתך משהוא עם ניסיון רב וידע עצום ועשיר כ"כ מדריך אותך במהלך הלידה, הלידה יותר קלה ויותר מהנה , עד כה הבנתי כי הלידות הם סבל אבל בזכותך הבנתי כי הלידה יכולה להיות חוויה בלתי רגילה ומהנה ולא נסבלת כמו רוב הלידות,אין ספק שבזכותך היינו רגועים ונינוחים יותר ושההחלטה לשתף אותך באירוע הייתה ללא ספק הכי נכונה ושמעותית בחיי.

תודה על החיוך והרוגע, המסג בגב, העידוד, הזמינות, החברות, והמסירות .

אין מילים בפי להודות לך על הליוי בלידה של איתי הבן הרביעי שלי

ואני זכיתי בחברה

אוהבים מירי וכל משפחת בלו...... (2/2014)