אוריה אורן ורוני לב

רוית אהובה,

לא יכולה לתאר לעצמי איך הייתי עוברת את הלידה בלעדייך. אחרי הריון לא פשוט, הריון שכלל אינסוף בדיקות וחששות. התלבטתי רבות האם לקחת דולה או שעדיף לקחת מיילדת פרטית. מהאתרים השונים לא הצלחתי להבין מה תפקידה של דולה וכיצד היא תעזור לי בלידה.

כאשר ידעתי שאני נשלחת לזירוז ידעתי שאני חייבת דולה שתלווה אותי. משמים שלחו לי אותך. ברגע שדיברת עימי בטלפון הרגשתי רגועה ובידיים טובות. הפגישת הכנה לפני הייתה כ"כ חשובה לי ולבן זוגי שלא הספיקנו לעשות קורס הכנה ללידה עקב אישפוז..

והליווי, כל פעם שמספרת את סיפור הלידה רק נזכרת איך הגעת אחרי לילה נוראי של זירוז. הגעת בבוקר כמו מלאך עם הילה מסביבך. כמה אנרגיות, כמה כוחות וכמה אהבה באישה אחת. הרוגע שהשרת עלי במהלך הזירוז המתיש. העזרה שנתת לא רק לי אלא גם לעוברית להתקדם לעבר היציאה. הדימיון מודרך, הלחיצות ונשימות בלעדייך הייתי יוצאת מדעתי.

בזכותך הצלחתי לעבור 23 שעות של צירים חזקים, להישאר אופטימית ומעודדת. במהלך הלידה הזכרת לי כיצד עלי לנשום, עודדת אותי שהגוף שלי יודע ללדת ואני צריכה לסמוך על עצמי. עזרת לי להאמין בעצמי ולחזור ולתת אמונה בגופי. תהליך הלידה הלא פשוט שעברתי זכור לי כחוויה מחזקת מעצימה וטובה וכל זה בזכותך.

את המתנה הטובה ביותר שיכולתי לתת לעצמי, לרוני ולבן זוגי. תודה לך על הליווי הצמוד, על התמיכה, העידוד, והעצות. את עזרת לי להביא את רוני לעולם בלידה הכי טבעית שיכולתי לעשות במצב שבו הייתי. היום אני יודעת שגם בהריון הבא אני אקח אותך. לא יכולה לדמיין איך אפשר ללדת בלי דולה. היום אני כבר מבינה עד כמה הנוכחות שלך עזרה לי לעבור את תהליך הלידה בצורה מיטבית.

שתדעי שבהריון הבא אני משריינת אותך כבר מהבדיקה הראשונית! תודה ענקית!!! נכנסת לנו עמוק ללב!

אוהבים המון, אוריה אורן ורוני לב

לידה 16.11.2013